• Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

             Firmamız sektöre hızlı ve emin adımlarla kısa sürede baskılı hijyenik kolonyalı ve ıslak mendil, küp ve stick şeker, kibrit, peçete ve ambalaj kağıtlarında sektörün öncu kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Üretimimzde bulunan ürünler SAĞLIK BAKANLIĞI ve TARIM KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI onaylıdır.

Kullandığımız malzemeler ISO belgelidir. Üretimimizde ilk önceliğimiz hijyen kalite ve insan sağlığının korunmasıdır.

Bunun bilincinde olarak kullandığımız malzemeler de ana hedefimiz kalitedir.

Mevcut piyasa koşullarına uymak ve siz değerli müşterilerimize cevap verebilmek için her zaman teknolojiyi yakından takıp etmekteyiz. İlkelerimizden biri olan kalite politikamızı en üst düzeyde, ürettiğimiz ürünlerin kalitesini her saman en üst seviyede tutmayı ve en uygun fiyatlarla sız değerli müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü, kendine ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

Ürünlerimizin yüksek kalite ve fiyat bakımından rekabetçi olması müşterilerimizin bizi seçmesindeki en büyük etkendir. Her turlu yeniliklere acık, işbirliği ve dayanışmaya değer veren firmamız insan sağlığını ve hayatımızı kolaylaştıracak ürünleri en iyi kalite de üreterek sizlere hizmet vermektedir.

© Ülgen Ambalaj, Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım ve Uygulama